5 rokov bez starosti

Technický špecialista

Pracovná náplň:

  • montáž, servis a prevencia technológie Intergast
  • technické zaškolenie obsluhy zariadení
  • technický dozor pri prevádzkovaní zariadení
  • administratívne práce spojené s pracovnou pozíciou

Požadujeme:

  • platná vyhláška odbornej spôsobilosti podľa § 21, 22 a 23 vyhl. č. 508/2009 Z.z.
  • zodpovednosť, samostatnosť a aktívny prístup, komunikatívnosť
  • čistý register trestov
  • vodičský preukaz skupiny B
  • časová flexibilita a ochota častého cestovania
  • znalosť práce s PC

Ponúkame:

  • zázemie stabilnej a úspešnej spoločnosti
  • finančné ohodnotenie zodpovedajúce pracovným výkonom
  • odborný a profesionálny rast vo firmepartnerský prístup

Znalosť AJ alebo NJ a prax viac ako 5 rokov v odbore servisu bielej technológie VÝHODOU.

Informácie o pozícií:

Miesto pracoviska: LUKNAR s.r.o., Bratislava
Typ zmluvného vzťahu: Pracovná zmluva
Typ pracovného pomeru: Plný úväzok na dobu neurčitú
Požadované vzdelanie: Ukončené SOU, výhoda ukončenie maturitnou skúškou

V prípade záujmu posielajte písomné ponuky so životopisom na e-mailovu adresu durec@luknar.biz.